Односпальне ліжко - це важливий предмет меблів в кожному житловому приміщенні, до вибору якого потрібно підходити уважно. Важлива умова, щоб воно забезпечувало зручність і комфортність, не доставляючи незручностей під час сну. Крім цього, ложе повинно бути широке, незважаючи на те, що воно односпальне. Тому в першу чергу потрібно вибрати ліжка односпальні на https://lux-mebli.net/g1038831-lzhka-odnospaln, враховуючи розмір, незалежно для кого купується - для підлітків, дорослих або дитячі варіанти. Але для того щоб вибрати зручне ложе, варто розглянути його особливості.

Видів дитячих, дорослих, для підлітків меблів з одним спальним ложе існує велика кількість. Незалежно від типу, різновиди односпального ложе для облаштування будинку - з висувними вбудованими ящиками, з підйомним механізмом, звичайна, вона володіє стандартними розмірами. Розмір односпального ложе має певний стандарт: ширина продукції варіюється від 70 см і може доходити до 140 см; довжина становить від 190 см і іноді може доходити до 220 см.

У продажу можна зустріти стандартну дитячу продукцію, з підйомним механізмом, висувними зручними ящиками, викочування типу, відкидні і так далі. Їх різноманітність дозволить вибрати ту модель, яка дійсно потрібна. Можна подивитися різні фото моделей односпальним м'яких меблів. Але перед тим як їх купувати, варто розглянути характеристики кожної продукції.

Стандартні варіанти мають найбільший попит, вони можуть використовуватися для підлітків, дорослих.

Стандартні моделі мають два розмірних ряди:

1) ширина - 70 і 80 см, 90 і 100 см, 140 см. Дитячі варіанти мають розміри від 70 до 90 см. А ось для підлітків і дорослих підходять предмети меблів, у яких ширина від 90 до 140 см. Але продукція ширина якої 140 см відноситься вже до полутороспальної моделі;

2) розміри довжини - 190, 195, 200 см. Іноді зустрічаються моделі з розміром довжини 220 см, в основному предмети з цією довжиною робляться на замовлення.

Дерев'яна модель вважається дорослим різновидом меблів з одним спальним місцем. Можна використовувати для підлітків. У м'яких меблів присутній сітка, що забезпечує додаткову основу для матраца. Корпус виконаний з дерев'яного масиву. Вся конструкція дерев'яна.

До цих елементів можна з легкістю підібрати матрац, постільну білизну.

Дерев'яна конструкція на одне спальне місце з розмірами ширини 90 см і довжини 190 см. Це дитячі спальні моделі, а також можна застосовувати для підлітків. У конструкції є сітка, а також вона вже укомплектована матрацом.