Картинки по запросу Дитячий садокОстаннім часом майстер-класи набирають все більшої популярності. Більшість дітей цікавляться більше не готовими виробами, а самим процесом їх створення. Майстер-класи якраз для цього і існують. Вони розвивають уяву і фантазію, моторику рук і творчий смак. А найголовніше, що це просто захоплює і не залишить байдужою ні одну дитину.Одні з найцікавіших проводяться тут https://shkolaradosti.ua/ua/zahodi/.

Одним з видів майстер-класів є заняття присвячені освоєнню якоїсь певної техніки, її тонкощів і особливостей. Там діти можуть спробувати різні види ручної діяльності. Далі вже зробити висновок наскільки це заняття припало їм до душі і чи варто займатися більш поглиблено. Після заходу діти зазвичай на виході отримують свою ж закінчену роботу. Це може бути чашка або глечик і багато інших виробів. Плюс таких майстер-класів в тому, що дорослий також може приєднатися до творчості дитини.

Досить цікавим є майстер-клас присвячений виготовленню різних прикрас і виробів з глини. Є спеціальні заняття на яких навчають робити біжутерію, схожу як дві краплі води на всяку смакоту – ягоди, цукерки, тістечка.

Окремою групою є майстер-класи присвячені кулінарії. Її мова універсальна і зрозуміла усім віковим категоріям, а навчитися готувати може кожен при бажанні. Заняття розвивають моторику, творчу уяву і формують правильні смакові пристрасті. Існують спеціалізовані школи кулінарії для юних кухарів, в яких проводяться як разові майстер-класи, так і цілі тематичні курси, після закінчення їх діти отримують базові навички кулінарного мистецтва. Також дізнаються про те, що їдять народи різних країн, долучаються до здорового харчування.

На кулінарних майстер-класах досить вдало можна відсвяткувати день народження, а також і будь-яке улюблене свято дитини, наприклад Великдень. І хлопці, і дівчата з задоволенням приготують паски та прикрасять яйця.

Не менш цікаві майстер-класи для дітей – це заняття присвячені навчанню анімації. Тут кожна дитина зможе спробувати реалізувати всі свої потаємні мрії в своєму власному мультфільмі. Зазвичай такі заняття проводяться в спеціальних студіях, в яких є технічні засоби і весь необхідний інвентар.

Після проходження цього майстер-класу, при зацікавленості дитини, можна відправити його на не менш захоплююче заняття – пісочна анімація. Тут дитина малює свої мультфільми за допомогою піску, що дозволяє розвивати фантазію і уяву малюка, а також дрібну моторику. Таке проведення часу дозволяє розслабити дитину, перемкнути його з якихось проблем і просто відпочити. Через малювання піском дитина розкривається, виходять назовні його страхи і переживання, батьки можуть побачити справжні потреби малюка і стати з ним ближче.

Найбільшим пластом майстер-класів є «рукодільні». Найбільш популярні – миловаріння, виготовлення орігамі, квітів, вітражна розпис, приготування парфумів, свічок, цукерок і так далі. Все перерахувати просто неможливо.Найрізноманітніші майстер-класи проводить "Школа Радості" Олени Чернявської, подробиці на сайті https://shkolaradosti.ua/ua/.

Переваги майстер-класів:

• Різноманіття. Дуже багато напрямків і гуртків. Головне прислухатися до своєї дитини, чим саме хоче займатися вона. При виборі також треба звертати увагу на вік, інтереси та схильності дитини.

• Командна робота. Якщо ваша дитинасором'язлива, то робота в команді піде їй на користь. Вона стане більш відкритою і комунікабельною. Діти зблизяться, знайдуть нових друзів, їх інтерес до праці підвищиться.

Майстер-класи – це захоплююче і незабутнє проведення часу. Дітки розкриють свої таланти та будуть розвиватися щодня.