Не завжди робота по професії приносить бажаний дохід. Вам теж не вдається досягти матеріального достатку, працюючи за спеціалізацією? Тоді чому б не поміняти хоча б на деякий час вид діяльності? Не бійтеся, вчитися додатково 5-6 років не доведеться. Є робота, яка не вимагає спеціального диплома, тут більше цінуються практичні навички. Наприклад, вміння добре водити машину. У вас є водійські права і своє авто? Тоді чому б вам не спробувати себе в ролі таксиста? Ви можете приєднатися до команди Uber - у співпраці з цією міжнародною компанією можна знайти чимало переваг. Вона добре відома українцям, багато наших співвітчизників регулярно користуються сервісом для оперативного пошуку таксі. Недивно, що все більше водіїв в Україні стають партнерами цієї служби. Звісно, що вона поки що з’явилася лише в деяких мегаполісах.

Діє Убер у Львові, тому якщо ви живете в цьому місті, переходите на сайт служби і оформляйте тут заявку.

Чи є якісь вимоги до автомобілістів, які бажають стати частиною міжнародної команди? Вони повинні добре водити і прагнути добре заробляти. Якщо ви відповідально підійдете до роботи, будете на зв'язку в годину пік і в вихідні, то хороший дохід гарантований. Сервіс встановлює вигідні тарифи на перевезення пасажирів, що покриває всі витрати на паливо, ремонти і ТО.

Зверніть увагу, що Uber не встановлює для своїх водіїв жорстких графіків – кожна людина самостійно планує свій робочий день. І в цьому криється головна перевага партнерства, адже ви не закріпачені і можете на свій розсуд розпоряджатися часом. Тільки ви вирішуєте, коли виходити на роботу, скільки годин підвозити пасажирів.

Чи можуть працювати в службі таксисти на старих авто? Обмежень по моделі і року випуску немає, головне, щоб автомобіль був справним і виглядав презентабельно. Це необхідно самому водієві. Якщо він буде їздити на неохайному авто, то є ризик отримати від пасажира погану оцінку. Тому важливо підтримувати транспортний засіб у нормальному вигляді і робочому стані.

Де пройти реєстрацію в Убер? Переходьте на портал https://lviv.uber-partner.com.ua/registraciia-v-uber-u-lvovi і заповнюйте форму. Багато часу процедура не займе. Якщо виникнуть труднощі, то зверніться до консультантів – вони допоможуть розібратися з усіма проблемами.

Треба відзначити, що сервіс Uber не вимагає від водіїв наносити на транспортні засоби розпізнавальні знаки. Це порадує багатьох людей, не готових клеїти на авто «шашечки» чи рекламу.