Відносно недавно компанія «Альянс Новобуд» заявила про своє бажання створити в Броварах новий парк для прогулянок. Не відкладаючи цю справу на потім, вона взялася за будівництво. На території близько 4 га фахівці компанії активно зайнялися благоустроєм. Закономірним результатом таких праць стало те, що у Броварах відкрився новий сучасний парк. Його основою став чудовий сосновий бір. Саме тут працівнами компанії «Альянс Новобуд» були прокладені акуратні доріжки для пішоходів. Під час благоустрою не були забуті й велосипедисти. Спеціально для них були створені зручні велосипедні маршрути.

На сьогоднішній день новий парк в Броварах є красивою впорядкованою територією. На цій території є яскраві дитячі майданчики, декоративні архітектурні елементи, парковки для автомобілів та двоколісного транспорту, лавки, паркові світильники й урни для сміття. Всі ці елементи вміло з'єднуються в єдиний ансамбль. Вони дозволяють відвідувачам парку відчувати себе спокійно та й комфортно.

Під час створення нового парку професіонали компанії «Альянс Новобуд» були максимально обережні з зеленими насадженнями. Однак на цій території присутній деякий дефіцит чагарників й дерев. Цей дефіцит творці паркової зони обіцяли повністю усунути. З приходом весни планується висадка дорослих зелених насаджень.

На сьогоднішній день компанія «Альянс Новобуд» вже витратила понад 10 мільйонів на створення нового парку. У цю суму входить весняне будівництво двох спортивних майданчиків, зони комфортного відпочинку та тренажерної зони. За словами фахівців, будівництво парку повністю буде закінчено до другого кварталу наступного року. У теперішній же час на цій території вже можна спокійно гуляти й відпочивати дорослим, а дітям грати на дитячому майданчику.