Придбати автомобільну запчастину можна двома способами. Відвідуємо найближчий магазин і доплачуємо власнику за доставку, оренду приміщення, «рідкість» товару і т.д. Ще один варіант - замовити деталь через інтернет-магазин.

Однак автотематика - це досить індивідуальна ніша, і більшість сайтів пропонує товар, який однозначно продається і не залежується на складі. Так, звичні торгові майданчики поступаються місцем тематичним маркетплейсам.

Вигідні угоди на маркетплейсах автозапчастин

Укладаючи угоду на тематичному прайс-зібранні, ви отримуєте:

  • відфільтровану інформацію, не потрібно переходити на сторонні сайти, щоб дізнатися додаткові характеристики продукту;
  • величезну кількість пропозицій - список регулярно поповнюється, що легко відстежується за датою та часом.
  • єдиний каталог на одній сторінці, при цьому дані оновлюються щодня.
  • повний набір контактів, включаючи скайп, соцмережі, електронну пошту.

Автомобільний маркетплейс пропонує автозапчастини для конкретних міст, областей та регіонів, на відміну від магазину, де продавець орієнтується на потреби і купівельні можливості конкретного міста.

Погодьтеся, інтерес до товару залежить не тільки від інформації, а й легкості покупки. Приходячи в магазин, ви задаєте питання, отримуєте консультацію, оглядаєте деталь, а потім розраховуєтесь. На це в середньому йде від 15 до 30 хвилин. На спеціалізованому маркетплейсі ви здійснюєте операцію за 5-6 кліків.

Замовляючи товар на тематичному зібранні https://avtopro.ua, клієнт повністю впевнений, що взаємодіє з професіоналами. Шукаєте запчастини для іномарок 90 року випуску? За кілька секунд створюється каталог з урахуванням технічних характеристик і фінансових можливостей покупця.

Простота і швидкість використання

На маркетплейсах розміщують інформацію, максимально наближену до запитів, на відміну від соцмереж. Якщо користувач шукає запчастини для вітчизняних авто, йому не потрібні сторонні пропозиції і послуги. Групи в соціальних мережах пропонують не сам товар, а інформаційну цінність - яскраву картинку, анімацію, цікаву історію, під якою знаходиться посилання на контакти продавця.

Ще один момент - доставка автозапчастин. Усі транзакції на тематичних майданчиках захищені з боку маркетплейса, а також сервісу доставки. Замовляючи товар в інтернет-магазині, клієнт вирішує проблемні моменти з доставкою самостійно. Прайс-агрегатор автозапчастин пропонує кілька варіантів доставки. При цьому вказується назва компанії, крайній термін послуги, і обов'язково номер зворотного зв'язку.

Купити автозапчастини на тематичному маркетплейсі ви зможете набагато швидше, ніж в стаціонарному магазині або групі в соціальній мережі. Заходячи на ресурс, ви отримуєте доступ одночасно до кількох сегментах ринку запчастин. Перед вами кілька варіантів однієї запчастини і цілий список цін і активних пропозицій.