Будь-який дизайн має бути довершеним. У цьому допомагають усі елементи під час ремонту, оснащення будинку, створення стилю. Важливою є підлога, від паркету до плінтуса. Найчастіше звертаються саме до паркетних дощок. Так відбувається через те. Що вона має багато переваг. По-перше, це економно. По-друге, такі дошки зроблені зі справжнього дерева, що робить їх екологічними та надійними. По-третє, вони довго вам прослужать. Якісна укладка паркетної дошки ціна якої не набагато зменшить ваш гаманець в інтернет-магазині компанії «Оскар».

На що варто звернути увагу під час укладання паркету. По-перше, весь цей процес зовсім не такий легкий, яким здається на перший погляд. Система кріплень справді допомагає з’єднувати дошки без особливих зусиль, і особливих знань для цього не потрібно. Проте якщо ви не знаєте певні тонкощі цього процесу, й не звернете на них увагу, то очікуваного результату можете так і не досягти.

Починати варто з основи, на яку накладатиметься паркет. Вона має бути без найменших недоліків, інакше вся робота лишиться неякісною. Як би міцно ви не скріпили між собою підлогу, вона просідатиме, скрипітиме та виглядатиме неохайно. До того ж, треба правильно обрати зазор, звернути уваги на проміжки між склеюванням, підрізанням останнього ряду тощо.

Зважаючи на всі ці моменти, краще звертатися до справжніх спеціалістів, а не робити самому. Спеціалісти у цій справі допоможуть вам організувати покриття, посадити паркет на дощату й відшліфовану підлогу, укладуть її на найвищому рівні. До того ж, ви можете проконсультуватися з приводу питань, які у вас виникли. Робота буде виконана швидше й надійніше, ніж, якби ви це зробили самі. Ціна вас приємно здивує, а з прайс-листом можна ознайомитися на нашому сайті.

Наша компанія називається «Оскар», і знаходиться у місті Львів. Основна наша діяльність – установка паркетних дощок. Працюємо ми у багатьох регіонах України. Це і Луцьк, і Ужгород, і Рівне, і Тернопіль. Навіть з Києва до нас часто надходять замовлення. З нами працюють лише досвідчені та кваліфіковані працівники, ми маємо великий досвід роботи. Наші клієнти залишаються задоволеними та ще не раз звертаються до нас з різних питань.

Вартість укладання паркету ніколи не завищена в нас. Якщо ви перейдете за посилання й звернетеся до нашого сайту, то знайдете там ціни на усі цікавлячи вас товари та матеріали. У ціну замовлення також входить об’єм роботи та побажання клієнта. Якщо у вашому будинку є додаткові нюансі у плануванні, як, наприклад, колони чи фігурні ніші, то вартість буде змінюватись.

В нашому магазині величезний асортимент. Ми гарантуємо якість і стовідсоткову надійність. Наша головна мета – зробити так, щоб клієнт лишився задоволеним. Ми націлені лише на результат, і в цьому наша головна перевага.

Роль плінтусу у ремонті також надзвичайно велика. Він має підходити до тону паркету чи шпалер. Завдяки плінтусу можна дати будь-який вигляд вашій кімнати, зіграти за допомогою візуальних тонкощів. Вартість монтажу плінтуса можна дізнатися на сайті https://oscar-parquet.com.ua/.