У багатьох приміщеннях зустрічаються дерев'яні меблі. Вони класично використовуються для зберігання речей і викладання товару, але нездатні забезпечити їх збереження. Особисті речі повинні бути приховані від зловмисників, а серверне обладнання необхідно зберігати з можливістю підключення вентиляції. На ринку можна знайти багато пристосувань для цих завдань, але вигідніше купити меблі з металу виробника ПрАТ УХЛ-МАШ. Вони не вимогливі в умовах використання, можуть розміщуватися в приміщеннях з підвищеним рівнем вологи та пилу. Це нездатні забезпечити інші матеріали, а тривала зносостійкість та антивандальні властивості потрібні в багатьох підприємствах. Щоб отримати високу якість меблів, пропонуємо сучасний підхід до виробництва, заснований на стандартах ДСТУ ISO 9001: 2009.

В яких цілях застосовують, переваги обладнання

Меблям з металу характерна довговічність. Вона прослужить багато років без необхідності в частому догляді. Матеріал не шкідливий для навколишнього середовища, він не вступає в хімічну реакцію з органічними продуктами. Навіть при попаданні вологи й термічному впливі метал збереже експлуатаційні якості без виникнення корозії. Такі властивості забезпечує полімерно-порошкова фарба. У складі відсутні небезпечні речовини, навіть в замкнутому приміщенні не виникне ризиків здоров'ю. Фарба наноситься на очищені поверхні, після чого відправляється на сушку в камеру при температурі 200 °C. Формується стійкий шар, що захищає від іржі та пошкоджень. Металеві меблі проходять санітарну експертизу, тому можуть використовуватися навіть в лабораторії.

Пропонуємо широкий асортимент за доступними цінами:

 • металеві шафи для одягу;

 • професійні офісні меблі;

 • промислові верстати й тумби;

 • меблі для серверного обладнання;

 • місткі поличкові стелажі;

 • дерев'яні лавочки зі сталевим каркасом;

 • металеві сейфи для захисту цінностей;

 • обладнання в лабораторію;

 • абонентські та чарункові шафи;

 • комплекс для випікання хліба;

 • медичне обладнання;

 • пластикова тара Sembol.

Підприємство засноване в 1994 році, але до цього його діяльністю було машинобудівництво. Відтоді компанія зробила значні кроки в розвитку, щоб вийти на передові позиції та долучитися до лідерів. Це можливо завдяки власному конструкторському бюро і значній технічній базі, тому потреби ринку реалізуються в короткі терміни. Для підвищення продуктивності заводу та оптимізації обсягу замовлень, у 2003 році відкрито підприємство Металеві меблі. Загальна площа УХЛ-МАШ становить 16000 м², на якій розміщується сучасне верстатне обладнання, складські та виробничі приміщення. Кількість співробітників складає 350 чоловік, вони мають багаторічний досвід та профільні знання. Кожний етап робіт контролюється, тому виключається ризик доставки браку продукції.

Що потрібно знати про меблі з металу

Обладнання такого формату виготовляється в зварному і розбірному типі: вибір залежить від необхідної зносостійкості та можливості перевезень. Меблі можуть комплектуватися додатковим оснащенням, значно розширюючи основний функціонал. В роботі використовується сучасне обладнання для зварювання поверхонь Fronius-Kavasaki, яке створює надійні кріплення без видимих щілин. Комплекс Salvagnini необхідний для гнуття металу без додаткового зварювання (зроблений в Італії). Лазерне обладнання має високу продуктивність, незамінною у конвеєрному виробництві. Фарбування поверхонь відбувається зі швидкістю 2000 м² в зміну, тому виконання замовлення не потребує багато часу.

 

Ми володіємо премією «Лідер галузі» за даними конкурсу 2012 року. Компанія регулярно представляє асортимент на міжнародних меблевих форумах, отримуючи гідні оцінки. Отримали визнання експертів виставки «EIA», виставці автосервісу СТО, Автотехсервіс та конкурсі SIA «Кращий експортер року». Володіємо власним інструментом логістики та складом з унікальною системою зберігання складування «Pallet Drive – in system». У розпорядженні УХЛ-МАШ шість одиниць автомобілів, які доставляють продукцію в будь-який регіон. На сайті та виставковому залі зібрано основний асортимент, він регулярно доповнюється новинками. У нас діють знижки та акційні пропозиції клієнтам, ціни нижче більшості конкурентів.