У Німеччині довелося зупиняти рух поїздів Deutsche Bahn . Збій у системі зв’язку

Deutsche Bahn зупинила рух поїздів на 90 хвилин через збій звязку - новини LB.ua

Увечері 23 травня німецький національний залізничний оператор Deutsche Bahn тимчасово призупинив рух поїздів по всій країні через збій у роботі системи зв’язку.

Про це повідомили представники компанії на офіційному сайті DB.

Як заявили залізничники, потяги затримувалися на станціях, поки тривали роботи з усунення несправності, що зачепила цифрову систему радіозв'язку GSMR.

«Наші технічні фахівці працюють у прискореному режимі, щоб усунути збій», — йдеться в повідомленні DB.

Також відомо, що збій також вплинув на приміське сполучення у великих містах від Берліна до Мюнхена.

Крім того, компаніяMetronomEisenbahngesellschaftmbH, яка здійснює регіональні перевезення в північних федеральних землях ФРН, включаючи Гамбург, Бремен та Нижню Саксонію, закликала пасажирів утриматися від поїздок поїздом, а тим, хто вже перебуває в дорозі, — знайти альтернативні види транспорту для подорожей.

У свою чергу, генеральний директор Deutsche Bahn Евелін Палла в коментарі виданнюBild зазначила, що причина збою поки що не встановлена.

«Заразми намагаємося довести потяги до станцій, щоб пасажири могли вийти. А потім нам доведеться усунути проблему, про яку ми поки що незнаємо», — сказала вона.

За данимиDB, збій торкнувся системи GSM-R — цифрової радіосистеми, яка використовується для управління залізничним рухом та забезпечення зв’язку в мережі компанії.

Як пише журнал Der Spiegel, раніше цифрова система залізничного радіозв'язку GSM-R вже виходила з ладу  на три години в жовтні 2022 року на півночі Німеччини. Тоді компанія Deutsche Bahn також була змушена призупинити рух поїздів у регіоні.

Розслідування інциденту встановило, що причиною збою стало пошкодження кабельного обладнання зловмисниками, пише видання.

20 червня в Мюнхені, Німеччина, під час маневру зіткнулися два вантажні потяги, внаслідок чого два вагони впали з мосту на дорогу, а одна людина загинула.

За попередньою версією подій, під час маневрування на мосту зіткнулися два вантажні потяги. Після зіткнення два вагони зійшли з рейок і впали на дорогу. Обидва потяги на момент аварії були порожніми.

Спочатку повідомлялося про одного тяжко травмованого потерпілого, його особу не розголошували. Однак пізніше ЗМІ повідомили, що потерпілий помер.

Інформує nv.ua