У Новомосковську урочисто нагородили кращих спортсменів року (фото)

26 грудня у Новомосковську нагородили кращих спортсменів за підсумками року, що минає.

Пройшли урочистості в приміщенні великої зали Новомосковської міської ради. Зібралися тут цього дня спортсмени міста, тренери, працівники галузі фізичної культури та спорту міста, керівники спортивних клубів та федерацій, ветерани спорту.

Нагородили грамотами та грошовими сертифікатами тих, хто зробив свій безцінний внесок у розвиток спорту у Новомосковську – це майстри спорту, кандидати в майстри спорту України, призери та переможці чемпіонатів України та Європи з рідних видів спорту.

Найвищими досягненнями цього року стали бронзова нагорода Чемпіонату Європи серед молоді з веслування на байдарках і каное, яку отримав Дмитро Даниленко та перемога у чемпіонаті Європи з бліцу (шахи), в категорії до 14 років Анастасії Дубовик.

На початку урочистостей до усіх присутніх зі словами привітання та захоплення досягненнями спортсменів міста звернувся Голова Новомосковська Віктор Літвіщенко.

«Я завжди дуже прагнув, щоб наші представники були і на Олімпійських іграх…Я згадую, як 10 років тому нам це вдалося… З Новомосковська тоді у Пекін поїхали аж двоє… Уявіть, усього від країни – 240. І 1відсоток – це з Новомосковська. … Поїхали наші веслувальниці Наташа Ляльчук і Оксана Скляренко… Пам’ятаю результат: Наташа Ляльчук тоді стала фіналісткою запливів та посіла 4 місце…», - поділився цікавими спогадами під час урочистостей керівник міста.

Серед нагороджених були:

Анастасія Монашко (академічне веслування) – (КМСУ), чемпіонка України серед юнаків та дівчат;

Наталія Ляльчук – Майстер спорту України міжнародного класу, фіналістка Олімпійських ігор, Чемпіонка Європи, бронзовий призер Чемпіонату світу, тренер з академічного веслування Новомосковської ДЮСШа;

Вікторія Мішина (академічне веслування) – чемпіонка України серед юнаків та дівчат;

Майко Микита (академічне веслування) – переможець Кубку України серед молоді;

Силаков Микита (кіокушинкай карате) – чемпіон Європи серед юнаків 14-15 років;

Ілля Зіньковський (бокс) - чемпіон області та срібний призер міжнародних змагань;

Андрій Сорокін, тренер, чемпіон України – СК «Ірина»;

Ігор Кобець - тренер (баскетбол);

Кароліна Малікова, яка на Кубку країни по Шотокан карате-до виборола два срібла (клуб "IRINA");

Іван Звіздун - тренер (кіокушинкай карате) та інші.

Почесними грамотами міського Голови та грошовими сертифікатами було нагороджено 30 спортсменів та 11 тренерів.

Важливим внеском у розвиток спорту міста став подарунок від місцевої влади: два сертифікати, що засвідчили придбання човна та спеціалізованого причепа для перевезення спортивних човнів на загальну суму 281,8 тисяч гривень. Отже, тепер спортсмени мають все можливе для високих здобутків і нових перемог.

Додамо: Серед спортсменів міста: 4 майстри спорту міжнародного класу; 2 учасники олімпійських ігор; 12 майстрів спорту України; 28 кандидатів в майстри спорту.

У Новомосковську працюють 2 дитячо-юнацькі спортивні школи, в яких є 10 відділень з різних видів спорту, 9 з яких – олімпійські. З 877 юними спортсменами займаються 28 тренерів.

На святі нагородження панувала чудова атмосфера, обличчя присутніх були освітлені посмішками впродовж усього заходу. Та, на жаль, дехто з маленьких спортсменів міста цього вечора ледь тамував сльози. Хочеться згадати тут нещодавню блискучу перемогу Матвія Дідусенка, який встановив абсолютний рекорд на Всеукраїнському турнірі, вигравши в усіх запливах та здобувши 8 золотих медалей.

«Нас так і не згадали, і не нагородили. А ще також прикро, що на кожне відділення ДЮСШа дали по 5 подарунків для дітей. Про нас, відділення плавання взагалі забули. Ми їх не бачили. Я намагалася отримати відповідь щодо цього, але ніхто мені так і не пояснив нічого. Це просто ганьба», - висловила свою образу з цього приводу тренер з плавання Альона Кучеренко.