• Главная
  • У Лисичанську для школярів провели «Уроки цифри»
Новости компаний
11:25, 30 сентября 2020 г.

У Лисичанську для школярів провели «Уроки цифри»

Новости компаний

У День вчителя, який відзначили в цей понеділок, в лисичанських школах пройшов «Урок цифри». У форматі онлайн-ігри учням Лисичанська розповіли про «Штучний інтелект і машинне навчання», а матеріали для уроку розробили експерти Ощадбанку та Благодійного фонду «Внесок в майбутнє».

«Урок цифри» - освітній проект, що дозволяє школярам різного віку отримати в інтерактивній формі нові знання від експертів провідних технологічних компаній і розвинути навички та компетенції цифрової економіки. Заняття організовуються для молодших, середніх і старших школярів в форматі онлайн-ігор.

Де застосовується штучний інтелект?

Експерти розповіли школярам, ​​як розробляється штучний інтелект, де він застосовується і що варто робити, якщо хочеться самому створювати технології майбутнього. Потім учасники на ігровому тренажері пройшли етапи кар'єри і самостійно створили алгоритми для безпілотних автомобілів. Учні з 1-го по 11-й клас можуть пройти уроки дистанційно, а підтримати їх в цьому зможуть як батьки, так і вчителі. Для них на сайті проекту передбачені рекомендації та пам'ятки.

Ощадбанк приділяє велику увагу соціальному розвитку регіонів. Одним із наймасштабніших проектів 2020 року стала плідна робота з регіональними урядами щодо впровадження Шкільної цифрової платформи та розвитку нових підходів до організації навчання дітей в регіонах з урахуванням нових реалій. Сьогодні до платформи вже підключено більше 130 шкіл в регіонах. Для організації навчання на платформі Ощадбанк подарував школярам Україги 1400 комплектів смартбоксов. З їх допомогою учні в міських і сільських школах, а також багатодітні сім'ї зможуть по-новому організувати навчальний процес під керівництвом вчителя.

Знання нових цифрових технологій і освоєння навичок із застосуванням штучного інтелекту і машинного навчання вкрай важливі для сучасних школярів і, можливо, допоможуть зробити їм правильний вибір професії в майбутньому і розвинути цифрові навички.

Експерти Ощадбанку на зустрічах в онлайн-форматі розповіли дітям про нові можливості навчання, необхідних для розвитку кар'єри цифрових навичках і навели приклади їх застосування в банку. Штучний інтелект використовується в Ощадбанку для різних завдань. Наприклад, за допомогою процедури кредитного скорингу визначається надійність клієнта і аналізується безліч даних: історія кредитів, соціальні мережі, анкетні дані. Далі на підставі цього масиву даних формується портрет позичальника і приймається рішення про отримання та розмір кредиту.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...