Палац Металургів заповнили вщент: як в Новомосковську вітали вокалістів

В Палаці Металургів пройшов звітний концерт «Майстри мистецтв» вокальної студії «LITTLE BLUES» Новомосковського відділу культури.

Студія «LITTLE BLUES» - це творча майстерня, де талановиті, досвідчені педагоги навчають дітей від 3 до 18 років вокалу, хореографії та акторському мистецтву. Студія працює в Новомосковську вже вісім років. Усі ці роки керує нею Тетяна Вакал.

Вихованці студії – постійні учасники міських святкових та урочистих заходів, а також з успіхом приймають участь та привозять перемоги з різноманітних обласних, регіональних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів. Наприклад, ансамбль студії «Дріб-дроб» жодного разу ще не повернувся з конкурсів різних рівнів без перемоги. А середня група цього року привезла нагороди з міжрегіонального конкурсу «Перлина Поділля», який проходив у Кам’янець-Подільському. Вокалістка ж Альона Ковтун перемогла цього року в конкурсі Z –ефір. А ще юні артисти гастролюють по Україні і усюди їх виступи супроводжуються оваціями.

Зала Палацу Металургів була заповнена вщент. Привітати учасників студії і педагогів прийшли батьки та друзі вихованців, колеги педагогів, представники міської влади.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов