В Новомосковську провели конкурс буктрейлерів

31 травня в Новомосковській центральній міській бібліотеці відбувся професійний конкурс буктрейлерів за творами Олеся Гончара, 100-річчя якого відзначається цього року, та Павла Загребельного, за програмою регіональної акції «Павло Загребельний – письменник, якого читають».

Про це повідомили в центральній бібліотеці міста.

У конкурсі взяли участь бібліотеки та підрозділи Новомосковської міської централізованої бібліотечної системи. Конкурсні роботи оцінювало журі на чолі з начальником управління культури, молоді, національностей та релігій виконавчого комітету міської ради В.П.Шаликіним.

Переможцями стали:

1-е місце –  провідні бібліотекарі читального залу центральної дитячої бібліотеки Кунах Наталія Стефаніївна та Кривенко Вікторія Віталіївна  за створення буктрейлера за книгою П.Загребельного «Дума про невмирущого».

2-е місце – провідні бібліотекарі читального залу центральної міської бібліотеки Біловоденко Ніна Євгенівна, Дегтяр Наталія Анатоліївна та Буркевич Лариса Григорівна за створення буктрейлера за книгою П.Загребельного «Переходимо до любові».

3-є місце – провідний бібліограф МЦБС Недзієльська Ніна Іванівна, за створення буктрейлеру за книгою О.Гончара «Собор».

Приз глядацьких симпатій отримала бібліотекар юнацького відділу ЦМБДьякова Анастасія Андріївна, за буктрейлер за книгою П.Загребельного «Європа 45». 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов