Новомосковські школярі вчилися виготовляти народні іграшки

З початком літніх канікул у Новомосковську розпочали роботу 18 пришкільних таборів. Зробити відпочинок у них різноманітним, цікавим і корисним допомагають і працівники центральної дитячої бібліотеки міста, які підготували для своїх юних читачів ряд пізнавальних масових заходів.

Працівники молодшого відділу ЦДБ Пека Н. А. та Свитка А. О. запросили два загони учнів ЗЗСО №1 , що відпочивають у шкільному таборі «Веселка», на захоплюючий майстер-клас із виготовлення ляльки-мотанки.

Секретами створення іграшки з дітлахами поділилася відома новомосковська народна майстриня, член Дніпропетровського об’єднання майстрів народного мистецтва Поліна Албатова.

Учасники заходу не лише опанували зовсім не складн у технологію виготовлення ляльок, а й переглянули відео «Таємничий світ ляльки-мотанки» та дізналися про різновиди й призначення народної іграшки, а також про пов’язані з нею традиції, обряди і звичаї. Майстриня розповіла школярам, що лялька-мотанка – не лише забавка для дітей і дорослих , а й давній обрядовий атрибут і могутній оберіг. А в наш час ця традиційна народна іграшка стала ще й оригінальним сувеніром і прикрасою інтер’єру.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов