Мешканцям Новомосковська пропонують обрати свого лікаря

Уже в квітні розпочинається національна кампанія з вибору сімейного лікаря. Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги вже готовий реєструвати пацієнтів та надавати якісну медичну допомогу. Про це повідомили у прес-службі Новомосковської міської ради.

«Ви вільні у своєму виборі – і можете підписати декларацію незалежно від місця реєстрації чи проживання. Декларація – це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря.

Однак лікар може відмовити вам у підписанні декларації, якщо він уже набрав оптимальну кількість пацієнтів: сімейний лікар може обслуговувати 1 800 пацієнтів, педіатр - 900», - говориться в повідомленні.

Особа може обрати будь-якого сімейного лікаря, незалежно від місяця проживання чи реєстрації. Ініціатором укладання декларації може бути як лікар, так і громадянин.

Для підписання декларації з лікарем необхідно звернутись до амбулаторії, в якій працює обраний вами сімейний лікар (терапевт, педіатр), з яким ви хочете підписати декларацію.

При собі потрібно мати паспорт, податковий номер і мобільний телефон. Якщо ви підписуєте декларацію для дитини, то ще й свідоцтво про її народження.

Додаткову інформацію можна отримати у свого сімейного лікаря, реєстратурі амбулаторії або в приймальні головного лікаря за телефоном: 7-16-24.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
634 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов