Мешканців Новомосковського району закликають бути обережними з вибухонебезпечними предметами

Особливо це стосується дітей, адже 80-90% постраждалих становлять школярі, а іноді і дошкільнята. Про це повідомили в Новомосковській райдержадміністрації.

Щороку на території області відмічається більше двохста випадків виявлення вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни та сучасних боєприпасів.

Зокрема, протягом 2017 року на території Новомосковщини зафіксовано 16 випадків виявлення вибухонебезпечних предметів.

Аналіз випадків підриву населення на боєприпасах показує, що 80-90 % постраждалих становлять діти шкільного, а іноді і дошкільного віку.

Найчастіше мають місце випадки знаходження вибухонебезпечних предметів під час проведення земельних робіт на будівництві, на берегах річок, приватних садибах, тощо.

У разі виявлення вибухонебезпечних предметів рятувальники наголошують: ні в якому разі не намагайтесь їх перевертати, переносити в інше місце.

Про виявлення вибухонебезпечного предмета необхідно негайно повідомити місцеві органи влади, правоохоронні органи, військовий комісаріат, підрозділ Державної служби з надзвичайних ситуацій України.

До прибуття представників вищезазначених органів краще огородити місце виявлення вибухонебезпечного предмета, з метою унеможливлення контакту з ним сторонніх людей.

«Пам’ятайте, що виконання цих правил допоможе зберегти здоров’я вам та вашим близьким», - зазначають в райдержадміністрації.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
11 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов