Щорічно флюорографічне обстеження проходять більше 30 тис. жителів Новомосковщини

19 березня на Новомосковщині стартував місячник боротьби із туберкульозом. Триватиме він до 13 квітня включно. Про це повідомили у прес-службі Новомосковської райдержадміністрації.

Щоб привернути увагу спільноти до питань туберкульозу, кожен рік в березні – квітні у світі проходять профілактичні заходи, присвячені Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом, який відмічається 24 березня.

«Щорічно флюорографічне обстеження проходять понад 30 тисяч жителів Новомосковського району. Обстеження проводиться безкоштовно.

Пересувний флюорограф виїжджає на всі території району. Слід пам’ятати, що флюорографію проходять 1 раз на рік», - наголошують спеціалісти.

В Новомосковському районі місцеві органи влади зацікавлені в питаннях протидії туберкульозу. Фінансування програми по боротьбі з хворобою забезпечується з місцевого бюджету.

Зокрема, виділяються кошти на придбання ліків для симптоматичного лікування хворих на туберкульоз, на засоби діагностики туберкульозу (рентген плівка, туберкулін, лабораторні розхідні матеріали), на лабораторне обладнання, засоби безпеки для інфекційного контролю. Також були придбані пересувний флюорограф та рентгенівська установка.

Всі хворі на туберкульоз, які проходять лікування отримують соціальну підтримку у вигляді харчових наборів. Така допомога надається щороку протягом останніх років.

«Враховуючи напружену епідемічну ситуацію з туберкульозу в регіоні треба усвідомити, що для подолання цієї проблеми потрібно об’єднання зусиль первинної ланки, фтизіатричної служби та суспільства в цілому», - зазначили у пресс-службі райдержадміністрації.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
41 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов