Новомосковських безробітних запрошують на професіографічну екскурсію

У березні 2018 року Новомосковським міськрайонним центром зайнятості заплановано проведення ряду заходів щодо прискорення підбору персоналу в штат ПАТ " Інтерпайп Новомосковський трубний завод», який проводить набір працівників на основне виробництво, в комплекс з виробництва труб малого сортаменту.

На початку березня центром зайнятості було проведено міні-ярмарок вакансій на території підприємства. В заході взяли участь начальник управління з персоналу ПАТ "Інтерпайп Новомосковський трубний завод " Лариса Бурдужа, заступник начальника комплексу сортаменту з виробництва труб середнього сортаменту Олексій Колпаков, директор Новомосковського міськрайонного центру зайнятості Сергій Кадевич, начальник відділу взаємодії з роботодавцями МРЦЗ Юлія Зубаненко, фахівець І категорії з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Ірина Санжаревська.

Для участі у заході близько тридцяти безробітних осіб були доставлені транспортом роботодавця на територію підприємства.

Для них підготували докладну розповідь про наявні вакансії та умови праці на заводі.

Учасників заходу цікавили питання стосовно режиму роботи, виробничого обладнання та продукції підприємства, на які надав відповідь заступник начальника комплексу сортаменту з виробництва труб середнього сортаменту Олексій Колпаков. Особам, які планують працевлаштуватися на підприємство запропоновано детально ознайомитися з виробництвом та відвідати професіографічну екскурсію.

На 16 березня 2018 року, о 10:00 Новомосковським міськрайонним центром зайнятості заплановано проведення професіографічної екскурсії та особистої співбесіди безробітних осіб з представниками Новомосковського трубного заводу. Всіх бажаючих відвідати цей захід просять звертатися за телефоном: (068)9640038, або за адресою: м. Новомосковськ, пл. Перемоги, буд. 8.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов