В Новомосковську згадували історичну роль Гельсинської спілки

В Новомосковській центральній бібліотеці відбулося чергове засідання клубу любителів історії «Відлуння» - відкритий мікрофон «Українська Гельсінська Спілка: політичні погляди та долі лідерів», присвячене 30-ти річч ю з часу утворення УГС, яке відзначатиметься 7 липня 2018 року.

Керівник клубу Н. А. Дегтяр розповіла, як 1988 року у Львові з ініціативи В. Чорновола виникла спілка, яку очолив Л. Лук’яненко. Запропонувала переглянути відеоінтерв'ю правозахисника Василя Овсієнка про створення УГС.

Колишній учасник спілки Віктор Якович Григоренко поділився спогадами про події, які передували її утворенню. Пригадав, як у серпні 1975 року Радянським Союзом було підписано заключний документ у Гельсінкі, як дисиденти організовували легальні групи й об'єднання, що мали наглядати за дотриманням прав людини в СРСР. Особливу увагу він присвятив лідерам спілки та нашим землякам, членам УГС, серед яких А. Коров`яківський, В. Тимощук, В. Самофал, П. Токар, С. Бартощук та Анатолій Наумович Кравченко, який був присутній на засіданні клубу.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
9 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов