Видатки на пільговий проїзд новомосковців склали близько 2 млн грн

У 2017 році послугами зв’язку скористались 219 мешканців міста. Такі дані оприлюднив Новомосковський міськвиконком.

«За рахунок коштів місцевих бюджетів протягом 2017 року здійснювались видатків на оплату пільгового зв’язку та компенсацію проїзду окремих категорій громадян автомобільним і залізничним транспортом.

Фактичні видатки на зазначені напрямки у 2017 році становили 1,9 млн грн., а касові видатки на надання пільг у звітному періоді склали 2,1 млн грн», - говориться у повідомленні.

За минулий рік пільговими послугами зв’язку скористалися 219 чоловік. Але на кінець року кількість споживачів значно скоротилась у зв’язку з численними відмовами від користування послугою стаціонарного зв’язку через неможливість забезпечення підприємством зв’язку безперебійного постачання.

«Частота і тривалість перерв в наданні послуги відповідним чином відобразилася на коливання середнього розміру і низькому рівні середньорічної вартості пільги», - зазначили у міськвиконкомі.

Також додали, що кредиторська та дебіторська заборгованість по розрахунках за послуги зв’язку та пільговий проїзд станом на початок поточного року відсутня.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
38 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов