Для розробки проекту меморіалу героям АТО оновлять план площі Героїв

Для початку роботи над проектом меморіалу на честь загиблих воїнів в зоні АТО не вистачає оновленої кортографічної зйомки реконструйованої частини площі Героїв та геологічних вишукувань. Їх доведеться виготовляти заново.

Про це 0569.com.ua розповіла начальник відділу містобудування та архітектури Ірина Майстренко.

За її словами, замовник реконструкції площі - департамент житлово комунального господарства та будівництва ДніпроОДА не надав потрібні плани та вишукування за запитом міської влади Новомосковська . Тому прийнято рішення, що місто візьме на себе виготовлення нових планів. За попередніми оцінками вартість картографічної зйомки у 500-му масштабі реконструйованої частини площі, де планується встановити пам ’ ятник, коштуватиме близько 6 тисяч гривень.

Також Ірина Майстренко запевнила, що всі розмови про перенесення пам ’ ятника в інше місце є безпідставними. Ескіз проекту створювався під конкретне місце на площі Героїв, з урахуванням ландшафту. Саме тому гранітний хрест майбутнього меморіалу зроблений у вигляді обрису з прозорою серединою, через яку буде проглядатися панорама центральної алеї. Розвернути меморал, як це пропонують деякі дописувачі в соцмережах, також не вдасться. Цього не дозволять зробити підземні комунікації по обидва боки площі.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
66 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов