Міська влада Новомосковська переходить на сучасні технології

Міська влада Новомосковська планує активно впроваджувати сучасні інформаційні технології в діяльність органів місцевого самоврядування. З цією метою у місті розробили довгострокову цільову Програму інформатизації м. Новомосковська на 2018 – 2020 роки.

Проект документа опублікований на офіційному сайті міської ради.

Як зазначається в документі, Програма розроблена як складова Національної програми інформатизації та Регіональної програми інформатизації «Електронна Дніпропетровщина 2017-2019 роки» та визначає комплекс пріоритетних завдань щодо інформаційного, організаційно-технічного, нормативно-правового забезпечення діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування шляхом упровадження сучасних іформаційно-комунікаційних технологій у всі сфери життєдіяльності міста .

В рамках релізації цієї програми планують впровадження е-урядування та е-демократії, в тому числі системи «е-голосування», створення єдиної локальної мережі органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, розвиток системи електронного документообігу, участь у грантових проектах та конкурсах з метою впровадження технологій е-урядування та придбання необхідної техніки та програмного забезпечення.

Фінансування Програми буде здійснюватися за рахунок коштів міського бюджету. У 2018 році на реалізацію програми передбачено 272384,0 грн. У подальшому витрати планують збільшити до 314 384,0 грн. у 2019 році і до 318384,0 грн у 2020 році. Обсяг фінансування програми буде уточнюватися щороку під час складання проекту міського бюджету на відповідний рік з урахуванням фінансових можливостей.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
62 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов