В Новомосковську презентували концепцію розвитку міста

Сьогодні в приміщенні центральної міської бібліотеки громадська організація «Новомосковськ – місто ідей» спільно з громадськими організаціями «Прометей» та «Шлях до майбутнього», які працюють за підтримки німецької федеральної компанії GIZ , презентували міській владі, громадськості та засобам масової інформації підсумковий документ «Концепція розвитку міста Новомосковська».

Владу Новомосковська на презентації представляли перший заступник міського голови з питань народно-господарського комплексу міста Юрій Карачевцев, заступник міського голови з питань економічного розвитку, ринкових реформ та підприємництва Костянтин Морозов, заступник міського голови з питань соціального захисту та соціально-культурної сфери Валерій Ляшок, начальник фінансового управління Тетяна Дакова та начальник відділу культури, національностей та релігій Віктор Шаликін.

Підсумковий документ – це результат тривалих напрацювань вищевказаних громадських організацій та громадян міста через обговорення, стратегічні сесії, анкетування. Громадська концепція відображає саме думки та побажання новомосковців щодо подальшого розвитку Новомосковська в усіх сферах його життєдіяльності. Тобто йдеться про розвиток міста з урахуванням бачення містян та завдяки спільним зусиллям влади і громади.

На початку презентації був представлений фільм «Голос громади». А потім, після докладної інформації щодо концепції розвитку міста по різних напрямках, яку надали лідери громадських організацій Наталія Зикова, Руслан Сергійчук та Лариса Скрипченко, почалося обговорення проекту.

На завершення презентації Валерій Ляшок запропонував виділити в проекті першочергові завдання, щоб спробувати почати їх конкретну реалізацію.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
92 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов