Новомосковців запрошують стати учасниками фотоконкурсу

У Новомосковську розпочався фотоконкурс «Літературні пам’ятні місця та пам’ятники рідного краю».

Про це повідомили у центральній міській бібліотеці Новомосковська.

Якщо ви вмієте фотографувати і при цьому любите читати і знаєте, які місця Новомосковщини згадувалися в творах відомих письменників, то цей фотоконкурс саме для вас.

Умови конкурсу:

  • На фотоконкурс приймаються художні фотографії будь-якого жанру за темами: «Край у літературних творах» (сучасний вигляд місць, як і згадуються у творах письменників), «Літературні пам’ятки» (літературна пам’ятні місця та пам’ятники рідного краю).
  • До фото обов’язково дода є ться текстовий файл з коротким описом-есе про місце, пам’ятку чи пам’ятник, що зображені на фото.
  • Кожний учасник конкурсу може подати не більше трьох робіт. Конкурсні фото представляються в електронному форматі JPG, без цифрової обробки ( фотомонтажу) і не повинні перевищувати 3 МВ.
  • Учасники фотоконкурсу повинні заповнити заявку на участь у конкурсі, в якій необхідно зазначити назву фото, свої прізвище та ім’я , вік , місце проживання (населений пункт), адресу електронної пошти та номер телефону.
  • Обсяг супровідного тексту до фото не повинен перевищувати 150-200 слів і має містити: назву об’єкта зйомки, географічні координати (точне місце знаходження), дати заснування/створення відповідної пам’ятки (за наявності), художню назву есе, короткий опис об’єкта (все повинно відповідати на питання ЩО? ДЕ? КОЛИ? НАВІЩО?).
  • зміст і сюжет фото не повинні суперечити законодавству України;
  • фото, створені за допомогою фотошопу, до участі у конкурсі не допускаються;
  • забороняється використовувати чужі фотографії.

Фотороботи приймаються з 1 лютого по 31 травня 2018 року. Фото та заявку на участь у конкурсі можна надіслати на електронну пошту viddil.unactva@gmail.com з приміткою «ФОТОКОНКУРС» або ж принести на електронному носії в юнацький відділ Новомосковської міської центральної бібліотеки за адресою: вул. Гетьманська, 41-а.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
23 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов