Український Президент-2019: Микола Томенко презентував у Дніпрі своє бачення місії та стратегії нового правителя країни

У Дніпрі з візитом побував лідер партії "Рідна країна" Микола Томенко. Під час політичної дискусії політик презентувала дніпрянам своє бачення місії та стратегії нового Президента країни. А також наголосив на важливості створення належно умов для проведення чергових президентських виборів, які б дозволили вибрати не тільки гідного керівника держави, а й успішну і професійну команду.

«Я не прихильник позачергових виборів і не бачу для цього реальних механізмів. Офіційно ж президентський виборчий процес починається вже в нинішній році - як це і належить за 90 днів - 31 грудня 2018 року. При цьому люди хочуть почути - а якою буде країна після президентської виборчої кампанії. Тому ми пропонуємо зараз Не тільки в Дніпрі, а й у всій Україні, такий концепт, які ми називаємо «Місія: Український президент-2019», - зазначив політик.

За словами Томенко, головний сьогоднішній тренд, з яким слід підходити до виборів нового президента - це формування професійної, патріотичної, відповідальної влади.

«Під командою я маю на увазі мінімально 4 людини - це кандидат в Президенти, кандидат на голову ВР, на посаду прем'єр-міністра і міністра оборони, з огляду на нашу непросту ситуацію. Щоб не вийшло, як це було з тим же Галетеем. І щоб Україна знову не зіткнулася з такою бідою, як вкрай непрофесійна команда, коли до влади приходять люди, які погано розуміють елементарні механізми, не знають законів. Це шлях в нікуди. Головну ж стратегію ми бачимо наступну, що вона базуэтья на двох посилати - європрагматизму і україноцентризму. Це базова основа, виходячи з якої, ми повинні обирати нового Президента країни».

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
45 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов