У Новомосковську амністували молодого грабіжника

У Новомосковську суд амністував позбавленого волі парубка, який навесні 2017 року прямо на вулиці зірвав із шиї золотий ланцюжок і втік. Призначаючи покарання, служителі Феміди врахували той факт, що на момент скоєння злочину обвинувачений був неповнолітнім.

Згідно з вироком від 23 січня 2018 року, на лаві підсудних опинився уродженець Солонянського району Дніпропетровщини, не працюючий і неодружений, із неповною середньою освітою. За інформацією досудового розслідування, увечері 7 квітня 2017 року хлопець знаходився біля магазину на вулиці Сучкова в Новомосковську. Тут він побачив незнайомого йому парубка, почав із ним спілкуватися і помітив на його шиї золотий ланцюжок. Обвинуваченому закортіло його отримати, тому він, нічого не вигадуючи, наблизився до співрозмовника, схопив прикрасу рукою, зірвав її і втік. Як встановила товарознавча експертиза, ланцюжок коштував 14 580 грн.

Під час судового засідання обвинувачений повністю визнав свою провину в злочині, котрий йому інкримінували правоохоронці, і висловив каяття. Хлопець підтвердив обставини зазначені в обвинувальному акті обставини пригоди і запевнив суд, що більше не буде порушувати закон. Він звернувся до суду з проханням застосувати до нього п. «а» ст. 1 ЗУ «Про амністію у 2016 році», бо, мовляв, йому на момент скоєння злочину ще не виповнилося 18 років. Потерпілий не брав безпосередньої участі у процесі. У письмовій заяві він просив суд покарати обвинуваченого, як того вимагає закон.

Вирішуючи долю ймовірного грабіжника, суд врахував його каяття, сприяння розкриттю правопорушення, клопотання про амністію і задовільну характеристику від сусідів. Разом із тим, суд зважив і на ту обставину, що хлопець не відшкодував потерпілому завданих збитків, а крім того перебуває на обліку у нарколога через вживання алкоголю і наркотиків. На своєму засіданні Новомосковський міськрайонний суд визнав хлопця винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст. 186 КК України і призначив йому 2 роки позбавлення волі. Водночас суд звільнив юнака від цього покарання, застосувавши до нього норми вказаного Закону про амністію.

Олекса Сурай

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов