В Новомосковську шукали сліди давніх амазонок

Першої неділі лютого в читальному залі Но вомосковської центральної міської бібліотеки на коло спілкування «Українські амазонки: вигадка чи реальність?» зібрались учасники клубу любителів історії «Відлуння». Учасників заходу цікавило питання, що нині, у ХХІ столітті, відомо про цих сильних і хоробрих вершниць.

Керівник клубу Н. А. Дегтяр розповіла про войовничу спільноту давньоукраїнського жіноцтва III—І тисячоліття до н. е. – амазонок та показала старовинні китайські гравюри з їх зображеннями . Вона повідомила про минулорічну знахідку могили амазонки у Покровському районі на Дніпропетровщині та продемонструвала документальний фільм «Пояс цариці амазонок» з відомої серії «У пошуках істини». Згадала легенди про амазонок, початок яким поклав Гомер.

Розповідь викликала серед присутніх жваву дискусію . Доктор історичних наук В. В. Ващенко погодився з думкою, що амазонки жили серед сарматів, бо назв а цього народу відби ває сутність сімейних взаємовідносин , де в родинах головували жінки. Яскравим проявом сарматизму є й традиційні українські зачіски чуб та чуприна.

Наступне засідання клубу «Українська Гельсінська Спілка: політичні погляди та долі лідерів», присвячене 30-ти річчю заснування спілки, відбудеться в березні.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
59 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов