Громадам Новомосковщини допоможуть розподілити бюджетні кошти

Містам та об’єднаним громадам Дніпропетровщини пропонують експертну підтримку в реалізації бюджету участі. Як створювати ініціативи з розвитку територій, будуть розповідати як вітчизняні, так і закордонні фахівці.

В програмі проекту низка семінарів і тренінгів, на яких х обговорюватимуть розвиток громад і підготовку проектів. Також містам і громадам надаватимуть консультації та фінансову підтримку інформаційної кампанії. Передбачений і освітній візит до Польщі.Практичним досвідом запровадження громадського бюджету ділитимуться українські, польські та грузинські фахівці.

Проект «Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету»реалізує Фундація українсько-польської співпраці ПАУСІ. Ініціатива націлена на допомогу регіонам, які прийняли найбільше переселенців. Термін реалізації проекту розрахований на 2018-2019 роки. Крім Дніпропетровщини, у ньому візьмуть участь Харківська й Запорізька області.

Для участі у проекті потрібно надіслати на pauci.pb@gmail.com мотиваційний лист за підписом голови органу місцевого самоврядування та заповнену анкету .Заявки приймаються до 9 лютого 2018 року.

Додаткова інформація – за телефоном(050) 77-33-798.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов