В Новомосковському музеї відкривається нова виставка

Новомосковський історико-краєзнавчий музей ім. П. Калнишевського запрошує мешканців міста на нову виставку під назвою «Стежками гончарного мистецтва».

Кераміка - один з найдавніших видів декоративно-прикладного мистецтва . Археологічні розкопки свідчать, що гончарний посуд на території України виготовляли ще в період неоліту. У стародавньому Києві в Х-ХІІ ст. працювали талановиті гончарі, які створювали поливну кераміку і керамічні вироби, прикрашені кольоровими емалями.

І в наші часи із кераміки виготовляють посуд, цеглу, черепицю, скульптури, ножі, керамічні покриття тощо.

Тож, якщо Вам буде цікаво дізнатися про історію виникнення кераміки, її види, особливості виготовлення, а також побачити на власні очі вироби, найдавніші з яких відносяться до доби бронзи (ІІІ – І тис. до н.е.) - завітайте до музею!

Виставка працюватиме щоденно з 30.01 по 23.02.2018 р. з 8.00 до 17.00 . (перерва з 12.00-13.00).

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления