Медикам Новомосковська збільшать зарплатню за рахунок міського бюджету

В 2018 році за рахунок коштів міського бюджету в Новомосковську будуть виплачувати муніципальну надбавку сімейним лікарям, лікарям-терапевтам дільничним, лікарям-педіатрам та медичним сестрам КНП "Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги".

Відповідне рішення міськвиконкому оприлюднене на офіційному сайті Новомосковської міської ради.

Виплата надбавки здійснюється в межах реалізації міської програми «Місцеві стимули для медичних працівників первинної ланки м. Новомосковська на 2015-2019 роки» у 2018 році для забезпечення соціального захисту найбільш незахищених категорій медичних працівників. На доплату 54 лікарям і 94 медсестрам з міського бюджету витратять 3289,925 тисяч гривень.

У 2018 році медиків міста планують забезпечити корпоративним мобільним зв'язком. Для цього придбають 40 мобільних телефонів та стартові пакети для них. Придбання засобів зв’язку та оплата послуг мобільних операторів обійдеться місту у 86,4 тисячі гривень. З них 48 тисяч надійдуть з державного бюджету, а 38,4 тисячі гривень з міської скарбниці.

Також медикам відшкодують витрати на проїзд у громадському транспорті під час виконання ними своїх обов’язків. На ці виплати місту виділено понад 26 тисяч гривень з державного бюджету.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов