Новомосковську молодь надихнули подвиги героїв

Українська історія багата на прояви героїзму в ім’я єдності та незалежності. В ім’я непереможної любові до Батьківщини українці кожного року вшановують пам’ять своїх хоробрих синів. Не змогли оминути цю дату і юні мешканці міста.

Про це повідомили у Новомосковській центральній міській бібліотеці.

З нагоди свята Дня Соборності України до юнацького відділу Центральної міської бібліотеки завітали учні загальноосвітньої школи № 15 на історичну годину «Нас надихають подвиги героїв».

Працівники бібліотеки влаштували для своїх читачів годину мужності під назвою «Нас надихають подвиги героїв».

Про протистояння юних патріотів і більшовиків детально розповів місцевий краєзнавець Едуард Клюєв, відтворивши перебіг трагічних подій, що сталися 29 січня 1918 року.

Активну участь в обговоренні взяли й школярі, які охоче ставили питання запрошеному гостю і висували свої теорії з приводу тактики бою сторічної давнини.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов