Президента знову просять перейменувати Дніпропетровську область

На сторінці електронних петицій Офіційного інтернет-представництва Президента України 24 січня опублікована петиція з проханням перейменувати Дніпропетровську область на Січеславську.

Автор звернення Дмитро Рева зазначає, що Дніпропетровщина є колискою козацької слави. Адже саме на її території розташовувалися 5 головних козацьких січей. На його думку, перейменування сприятиме підвищенню туристичної привабливості регіону.

«П ерейменування області на Січеславську дозволить підкреслити вагому роль в історії нашого регіону запорозького козацтва. Тож, на підставі викладеного вище, звертаємося до Вас за ініціюванням розгляду Верховною Радою України питання внесення змін в Конституцію України стосовно можливості перейменування Дніпропетровської області на Січеславську на виконання норм Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» , - говориться в тексті петиції.

Для розгляду президентом петиція повинна набрати 25 тисяч голосів. Наразі звернення підписали 78 осіб. Збір підписів триватиме ще 90 днів.

Нагадаємо, що 22 січня на сайті президента було зареєстроване схоже звернення з проханням перейменувати Дніпропетровську та Кіровоградську області.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов