В Новомосковську відбувся показ кіноуривків за участю В’ячеслава Тихонова

У лютому цього року виповнюється 90 років від дня народження відомого актора В’ячеслава Тихонова. З цієї нагоди у Новомосковську відбулось засідання ретро-салону «Nostalgіе», де зібралися прихильники таланту кіноактора.

Про це повідомили у Новомосковській центральній міській бібліотеці.

На січневе засідання ретро-салону «Nostalgіе» зібралися прихильники таланту В’ячеслава Тихонова, аби згадати фільми з його участю, обмінятися враженнями та поділитися спогадами про зустріч з актором, який побував свого часу у нашому місті.

«Для глядачів 70-80-х років минулого століття В’ячеслав Тихонов став втіленням кращих рис інтелігентної людини. Його герої фільмів «Доживемо до понеділка», «Сімнадцять миттєвостей весни», «Білий Бім Чорне вухо», «Європейська історія» завжди приваблювали своєю чуйністю та вишуканістю манер», - зазначають у центральній бібліотеці міста.

Під час заходу присутні обговорювали життя та творчість, знайомились з видавничими матеріалами про творчість актора, представленими на виставці «Миттєвості довжиною в життя», а також виконували улюблені пісні з фільмів.

Після цього гості переглянули уривки з художніх кінокартин «На семи вітрах», «Війна і мир», «Вони воювали за Батьківщину», «Вбити дракона», «Зал очікування» та документальний фільм «В’ячеслав Тихонов. До останньої миті».

Закінчився захід приємним музичним подарунком від учасника клубу Павла Кухара.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов