Пропозиції до Плану зонування Новомосковська розгляне погоджувальна комісія

На засіданні виконкому Новомосковської міської ради затвердили склад погоджувальної комісії для розгляду пропозицій, поданих в ході громадського обговорення плану зонування міста.

Як повідомила начальник відділу містобудування та архітектури Ірина Майстренко, розробник плану уже частково врахував подані пропозиції в плані. Але ряд запропопонованих змін і уточнень внести неможливо, оскільки вони суперечать документам, що є підставою для розробки плану зонування.

Тепер можливість врахувати їх у плані розглядатиме погоджувальна комісія, до складу якої увійшли представники профільних відділв та служб міськвиконкому, квартальних комітетів і розробника.

Нагадаємо, що план зонування Новомосковська на замовлення міської ради розробляє ТОВ «Харківпроект». Перша презентація плану відбулася 18 вересня 2017 року. Без створення плану зонування неможливо розглядати питання видачі дозволів на забудову та виділення землі. Громадське обговорення плану тривало з 09.11. по 09.12.2017 року.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления