Заплатив за вивіз сміття – отримав світло й дорогу

В Новомосковську змінять підхід до вирішення проблем приватного сектору міста. Уже з весни ремонт доріг, відновлення вуличного освітлення та інші роботи з благоустрою в першу чергу будуть виконувати в тих кварталах, де буде найвищий відсоток укладення договорів на вивезення сміття.

Про це повідомив голов а постійної депутатської комісії з питань планування, соціально – економічного розвитку та бюджету міської ради Олексій Фрейдін під час зустрічі. з головами квартальних комітетів міста 15 січня 2018 року.

Таким чином міська влада хоче вплинути на мешканців приватного сектору міста, щоб підвищити рівень їх відповідальності та мотивувати активніше укладати договори на вивезенняпобутових відходів.

Новий підхід планують впровадити з квітня поточного року, одночасно з початком сезону ремонтних робіт.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов