В Новомосковську триває робота над стратегією розвитку

ГО "Від мрії до дії ", яка працює в партнерстві з ГО "Прометей" та ГО "Шлях до майбутнього" і підтримується німецькою федеральною компанією GIZ, 13 січня провела чергову робочу зустріч з обговорення напрацювань за проектом розвитку міста, яким його бачать новомосковці.

Проект "Міське планування із залученням громадськості м. Новомосковська" представив менеджер з комунікацій Віталій Моргун. Як відомо, цей документ було напрацьовано на стратегічній сесії активними громадянами міста разом з громадськими організаціями, і в ньому були визначені головні напрямки розвитку міста.

Робоча зустріч мала за мету, по-перше, визначити реальні шляхи реалізації, тобто втілення в життя тих побажань містян щодо розвитку Новомосковська, які знайшли відображення в проекті. А це, серед іншого : і формування іміджу міста як туристично привабливого, і розвиток інфраструктури міста, і подальше впровадження ОСББ. Актуальними для міста активісти вважають також і питання розвитку демократії в місті, приділення більшої уваги сфері охорони здоров'я, освіти, спорту, а також енергозбереженню та економічним перспективам розвитку міста.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления