В Новомосковську триває робота над стратегією розвитку міста

Новомосковські активісти продовжують роботу над створенням стратегії розвитку міста.

Робоча зустріч з обговорення напрацювань за проектом «Міське планування за участю громадськості», що реалізовується громадськими організаціями міста за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, відбудеться 13 січня 2018 року у приміщенні Новомосковського кооперативного коледжу (вул. Гетьманська, 29, корп. 2, кімн. 228).

Нагадаємо, що 16 грудня 2017 року в місті відбулася стратегічна сесія, в ході якої представниками міської громади були опрацьовані ініціативи з десяти основних напрямків життєдіяльності міста, на основі яких буде розроблена концепція розвитку Новомосковська в економічній, соціальній та культурній сферах.

До участі в робочій зустрічі запрошуються всі бажаючі. Початок об 11.00.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов