Як студенти гостювали у новомосковських податківців

У Центрі обслуговування платників Новомосковської ОДПІ постійно відбуваються заходи для молоді, метою яких є виховання податкової культури та сприяння профорієнтації учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Один із таких відбувся минулого тижня.

Про це повідомляє прес-служба Територіального управління ДФС у Дніпропетровській області.

Цього разу на гостину до податківців завітали студенти Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. Литвиненка.

Екскурсія традиційно розпочалася з відвідування Центру обслуговування платників. На власні очі студенти побачили процес надання податківцями послуг, відчули себе у ролі платника податків, дізналися про електронні сервіси ДФС, можливість отримати електронний підпис.

Після цього начальник Новомосковської ОДПІ та фахівці податкової служби розповіли дітям про напрямки діяльності інспекції, дізналися про історію оподаткування, права та обов'язки платників податків і контролюючих органів, основні положення Податкового кодексу України тощо.

Наприкінці зустрічі податківці побажали дітям отримати міцні знання, відповідально поставитися до вибору професії та успішно реалізувати себе у майбутньому.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов