За утилізацію сміття новомосковські медики заплатять 50 тис грн

КЗ «Новомосковська центральна районна лікарня» шукає фірму, який відремонтує тротуарну доріжку у центрі с. Карабинівка Павлоградського району.

Таке оголошення опублікували на сайті електронних закупівель «Прозорро».

Предметом закупівлі є послуги з вивезення твердих побутових відходів, а саме утилізація 540 метрів кубічних сміття (в тому числі 36 метрів кубічних для населення, яке проживає в гуртожитку) та поводження зі сміттям.

В технічних вимогах зазначено, що виконавець повинен надавати послуги спеціальними автотранспортними засобами, обладнаними бункерами для збору сміття, на яких працюють кваліфіковані працівники.

Крім того, водій повинен мати водійське посвідчення відповідної категорії та діючу медичну довідку щодо придатності до керування транспортним засобом, а також сертифікати про проходження профілактичного наркологічного огляду та проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів.

Строк виконання вищевказаних робіт складає рік (з 8 січня по 31 грудня 2018 року).

Оголошена вартість - 50 тисяч гривень.

Подавати тендерні пропозиції можна до 5 січня.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов