0569.com.ua

Поліцейські Новомосковська занеспокоїні рівнем злочинності у поштових відділеннях

Дільничні офіцери Новомосковського відділу поліції відвідали 8-ме міське поштове відділення та провели робочу зустріч з його працівниками.

Про це повідомляє ГУ НП в Дніпропетровській області.

Під час організованого заходу були обговорені важливі теми підвищення рівня профілактичних заходів та спільних дій із захисту працівників, а також об’єктів, майна та грошових коштів від зловмисних посягань.

З виробничим персоналом поштового відділення вони провели профілактичний тренінг з питань розпізнавання схильних до протиправних дій осіб та поведінки у небезпечних ситуаціях. Також дільничні провели з листоношами інструктаж про безпеч ну робот у під час виплати грошової готівки.

Проведення подібних зустрічей заплановано і в інших поштових відділеннях міста Новомосковська та Новомосковського району, результатом яких повинна стати плідна співпраця для зниження злочинності відносно об’єктів поштового зв’язку.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать