Поліцейські Новомосковська занеспокоїні рівнем злочинності у поштових відділеннях

Дільничні офіцери Новомосковського відділу поліції відвідали 8-ме міське поштове відділення та провели робочу зустріч з його працівниками.

Про це повідомляє ГУ НП в Дніпропетровській області.

Під час організованого заходу були обговорені важливі теми підвищення рівня профілактичних заходів та спільних дій із захисту працівників, а також об’єктів, майна та грошових коштів від зловмисних посягань.

З виробничим персоналом поштового відділення вони провели профілактичний тренінг з питань розпізнавання схильних до протиправних дій осіб та поведінки у небезпечних ситуаціях. Також дільничні провели з листоношами інструктаж про безпеч ну робот у під час виплати грошової готівки.

Проведення подібних зустрічей заплановано і в інших поштових відділеннях міста Новомосковська та Новомосковського району, результатом яких повинна стати плідна співпраця для зниження злочинності відносно об’єктів поштового зв’язку.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов