Після перерви у чотири роки Україна виходить на зовнішні ринки запозичень

Олександр Паращій, директор аналітичного департаменту Concorde Capital.

З 11 вересня українська сторона проведе ряд зустрічей з інвесторами щодо випуску нових єврооблігацій в Лондоні, Нью-Йорку та Бостоні. Україна має намір розмістити єврооблігації терміном від 10 до 15 років.

Востаннє Україна виходила на зовнішні ринки у 2013 році. Тоді ми розмістили десятирічні цінні папери з дохідністю 7,75%.

Чому готуємось до виходу на зовнішні ринки запозичень саме зараз?

Україні дуже важливо протестувати міжнародний борговий ринок, зрозуміти попит на український борг, отримати зворотній зв’язок від потенційних кредиторів. Це дозволить адекватно планувати майбутні залучення боргу, коли вони будуть критично необхідні у 2019-2020 рр.

Перше пікове навантаження на нас чекає вже через рік. За даними Міністерства фінансів, у 2019 році, Україні потрібно буде погасити близько 4,6 млрд доларів зовнішнього боргу.

Держбюджет зараз виконується добре, міжнародні резерви на досить високому рівні – тобто особливого сенсу збільшувати держборг та витрати на його обслуговування на сьогодні немає. Але вийти на ринок потрібно в тому числі і для того, щоб не обдурити очікування інвесторів: розміщення неодноразово анонсувалося і його скасування могло стати негативним сигналом для них.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
22 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов