В Україні з’явиться водний ревізор, або навіщо Кабмін створює Морську адміністрацію

Олег Нів'євський, старший економіст проекту "Підтримка реформ в сільському господарстві та земельних відносинах в Україні" Київської школи економіки.

Уряд схвалив створення Державної служби морського та річкового транспорту України (Морська адміністрація).

Робота нового органу буде координуватися Кабміном через міністра інфраструктури. У голови Морської адміністрації буде два заступники.

Новий орган матиме досить широкі повноваження, в тому числі він відповідатиме за безпеку на річковому та морському транспорті, здійснюватиме контроль держави порту за відповідністю суден, що заходять у порти України, та наглядатиме за перевезенням небезпечних вантажів.

Окрім того, служба контролюватиме стан морських шляхів, системи радіонавігації та спостереження, перевірятиме системи охорони портових засобів, оглядатиме судна (крім суден флоту рибної промисловості), перевірятиме готовність аварійно-рятувальних служб.

Морська адміністрація зможе проводити розслідування аварій на морі та внутрішніх водних шляхах України.

Головна мета появи нового органу – зосередити функції з безпеки на воді на рівні одного органу. Зараз усі ці функції розпорошені між різними відомствами: Адміністрацією портів України, Морською пошуково-рятувальною службою, державною установою "Держгідрографія". На цьому фоні створення однієї організації, яка відповідатиме за безпеку на воді видається доцільним.

Зважаючи на плани, які озвучує Уряд – на створення служби може знадобитися кілька місяців. Ймовірно, що усі існуючи служби перейдуть під парасольку нової організації, та будуть переформатовані.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов