День Пенсійного фонду України у Новомосковську

12 вересня у Новомосковському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України відбулося два заходи: День Пенсійного Фонду та День відкритих дверей.

До управління завітали студенти, - майбутні аудитори та бухгалтери Новомосковського кооперативного коледжа економіки і права ім. С.В. Литвиненка. Їх зустріла перший заступник начальника управління Зоя Ткаченко, яка розповіла про структуру Пенсійного фонду та провела невелику екскурсію управлінням. Після цього гостей запросили до залу засідань фонду, де вони змогли поспілкуватися з першим заступником начальника та начальниками відділів. Мова йшла про поняття ЄСВ, стажу трудового, страхового про офіційну працю і її переваги у майбутньому для кожної застрахованої особи. Начальники відділів розповіли про роботу своїх підрозділів у системі Пенсійного забезпечення.

«Подібні заходи сприяють зростанню рівня юридичної обізнаності різних верств населення, зокрема молоді. Студентська аудиторія виявилась дуже сприйнятливою та відкритою до спілкування. Це надихає на створення нових заходів, що розвивають кругозір молоді», - поділилася враженнями від зустрічі зі студентами Зоя Ткаченко.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
197 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов